Date: 2015-07-01 10:07 am (UTC)
«В мене стільки думок, що я вже й не знаю, як тут залишитись при здоровому глузді від того що чую і бачу. Скільки днів зможу втриматись без паніки чи істерики? Ці жінки… їхні очі, хода, рухи, мова… я відчуваю себе тут якоюсь ненормальною. Може який нав"язливий рух собі вигадати, щоб не виділятись від колективу? (це я пробую жартувати)»
«Тільки що запитала де поділи мої ліки від алергії. Хворих виводили на прогулянку, двері були відчинені там і жінки і чоловіки, що за огорожею – більшість палили і оцей весь сморід пішов у відділення і палату. Наша була крайня. До чого я? реакції нуль! Ліки мені ніхто нести не планував.»
«Мене тільки що звали «купатись». Запускали туди по 4 людини. При відкритих дверях в душову. Душова – маленька кімнатка, де миються по 4 голі жінки. Для мене це не допустимо. Санітарки сказали що купання тільки сьогодні, а наступне – у вівторок. Я сказала що рушником потім потрусь, але туди не піду. Не оцінили мого гонору. Якщо маєш бажання сполоснутись вечерком частинами – то холодна вода з крана тобі на допомогу. Набираєш в пляшку з під води, і як там хоч, і де хоч, так і полощись. Хто ще якось більш менш при пам’яті – щось вигадують і якось викручуються. А остальні якось так… В туалеті дверей не має. Тільки перегородки. І от коли тобі треба туди сходити, то одна або й пару хворих можуть стати і тобою «любуватись» І ти ж нічого їм не докажеш… Деякі жінки після купання ходили по палаті полуголі, а деякі і голі. Стояли перед вікнами і тішились що з відділення напроти чоловіки на них дивляться. Мене нуділо. Я старалась закрити очі і навіть не чути їхніх розмов і сміху.»
«Кажуть що є тут тренажерна зала. Колись була перевірка, то всіх хворих в кого були спортивні костюми, зігнали в ту залу для показових фото. То було один раз.»
«Поки я не вирахувала когось більш адекватних. Адекватними тут можуть зватись жіночки після «алкогольних сп’янінь»
«Гасло цього відділення, на мою думку: «В тебе немає депресії?! Буде!»
«Є одна прив’язана до ліжка, є такі, що щось суєтяться, бігають або швидко ходять і ніби щось шукають чи когось виглядають, а є такі, що «в собі». Ходять повільно, ворушать губами, руки тримають біля обличчя. Є різні.»
«Виявляється тут є праця. Точніше – реабілітаційна трудотерапія. От сьогодні мали (а прийдеться завтра) знімали тюль, прасувати, мити вікна. А ще хворі самі прибираються в палатах, коридорі, туалеті.»
«Я нічого не їла. Скільки зможу – буду триматись. Я з дитинства не їм в лікарнях. Брезгую. Навіть через силу впихую домашнє, якщо приносять ( А тут воно взагалі не лізе. І через стрес також»
This account has disabled anonymous posting.
If you don't have an account you can create one now.
HTML doesn't work in the subject.
More info about formatting

Profile

dekarmi: (Default)
dekarmi

December 2019

S M T W T F S
1234567
891011121314
151617 18192021
22232425262728
293031    

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated May. 28th, 2025 01:37 pm
Powered by Dreamwidth Studios